Naše společnost

Společnost Eurosat CS se sídlem v Brně, je ryze českou obchodní společností založenou v roce 1995. Od samého počátku existence se firma zaměřuje na velkoobchodní prodej zabezpečovací techniky, sledovací techniky a přístupových systémů.

V této oblasti Eurosat CS podniká i nadále, nicméně v posledních letech ve společnosti vzniklo silné softwarové oddělení, které se věnuje vývoji on-line aplikací zaměřených na řešení problémů souvisejících s původní oblastí podnikání.

Společnost vyvinula oblíbený a v současné době velmi rozšířený systém AutoGPS, který už svými možnostmi překročil rámec obyčejné elektronické knihy jízd, který mu byl původně vymezen. Proto postupně vznikají nové moduly pracující na základech systému AutoGPS – modul plánování servisních výjezdů Routeplan a modul pro sledování transportu citlivých zásilek TEMS.

Nejnovějším z řady našich produktů je docházkový systém SYSDO, který má za cíl doplnit softwarovou řadu, jenž usnadňuje firmám jejich administrativu. SYSDO bylo navrhnuto s důrazem na jednoduchost a přehlednost ovládání a jak je u nás již zvykem, díky cloudové technologii je velkou předností našeho docházkového systému cenová dostupnost.

Sídlo naší společnosti

Kontaktní formulář