V dnešní době není rozumné cokoli podcenit. Ať už se budeme bavit o zabezpečení Vašich dětí, prarodičů, rodičů, majetku, podnikání,.. platí toto tvrzení dvakrát tolik.

Spolehlivým zařízením pro trasování výše zmíněných situací, jsou GPS jednotky. Co je to GPS jednotka? Krabička, kterou připevníte nebo vložíte kamkoli potřebujete a s největší přesností Vám určí, kde se Váš majetek nebo sledovaná osoba právě nachází.

K čemu je to dobré? Pojďme si probrat jednotlivé příklady z praxe.

Jste podnikatel, který zprostředkovává půjčování nebo pronájem dopravních prostředkůPředcházejte krádežím jednoduše tím, že GPS jednotku připevníte do Vašich vozidel a v případě kritické situace, jednoduše a na jednom místě zjistěte, kde se Váš majetek právě nachází.

Nebo přepravujete hodnotný majetek? Určitě nešetřete na jeho zabezpečí. GPS jednotky jsou přizpůsobeny k jednoduchému připevnění – v nabídce máme i takové, které nevyžadují žádnou montáž a připevníte ji jednoduše magnetem. Výhodou jsou pak takové jednotky, které disponují bezdrátovým nabíjením.

Víte, kudy si Vaše dítě zkracuje cestu ze školy? Pro zvýšení bezpečnosti, především dětí a seniorů slouží speciální osobní GPS trackery s SOS tlačítky.

V době “koronavirové“, jsou senioři a starší osoby velmi rizikovou skupinou a určitě si není radno zahrávat s jejich zdravím. Potřebujete mít přehled o jejich pohybu i na dálku? GPS jednotky jsou i pro tyto situace velmi jednoduchým a spolehlivým řešením. Díky trasování seniorů pomocí GPS jednotek můžete mít pod kontrolou nejen jejich pohyb, ale jednotka Vám hlásí i změny rychlosti pohybu, detekuje nárazy a upozorní Vás pří překročení zadané oblasti nebo při vkročení do “zakázané“ oblasti. Vy tak můžete na tyto události reagovat rychleji.

Pomocí GPS jednotek můžete mít dohled i nad zaměstnanci. Příkladem jsou příslušníci ostrahy při provádění obchůzek. S GPS jednotkami získáváte real-time nebo zpětný přehled o pohybu zaměstnanců a můžete si být jistí, že svoji práci provádí zodpovědně. Jednotka Vás může upozornit i na kritické situace, které se v tomto oboru můžou stát.

Mají Vaši zaměstnanci k dispozici služební vozidla? I zde se dá využít monitorování pomocí GPS jednotek. Zkuste využít on-line sledování všech vozidel z Vašeho vozového parku. A nejen to. Kontrolujte vytíženost zaměstnance, dodržování maximální povolené rychlosti, povinné přestávky nebo v případě odcizení jednoduše vysledujte pozici vozidla na mapě.

Dobře. Pořídili jsme si GPS jednotku. A co dál? Kde budu všechen pohyb sledovat? Jednoduchou cestou pro sledování a napojení všech Vašich GPS jednotek, je aplikace AutoGPS.

Díky široké nabídce podporovaných zařízení, je aplikace využitelná jak při sledování osob, tak i monitorování transportů a zásilek cenného zboží. Vaši GPS jednotku jednoduše propojíte s aplikací a sledování může začít. Všechny Vaše zařízení uvidíte na jednom místě, navíc si můžete stáhnout i aplikaci do chytrých telefonů (podpora Android a iOS) a kontrolu nad pohybem věcí, které jsou pro Vás hodnotné, máte opravdu odkudkoli.

Aplikace AutoGPS nabízí opravdu širokou nabídku funkcí: nejen, že máte přehled v reálném čase o pohybu všech jednotek, umožňuje Vám i automatické zpracování knihy jízd. Výhodou automatické online knihy jízd je určitě odstranění papírové evidence. S elektronickou knihou jízd máte přehled o poloze a přesných ujetých vzdálenostech vozidla a díky spolehlivosti GPS jednotky, dokážete jednoduše identifikovat pracovní a osobní účely cest a můžete tak předejít zneužití služebního vozidla pro soukromé účely.

Aplikace Vás dokonce může upozornit i na pravidelné technické kontroly, potřebný servis, vypočítává cenu cesty a hlavní využití elektronické knihy jízd, je pro účetnictví. Pojišťovny dávají slevu na havarijní pojištění v případě namontování aktivního vyhledávacího zařízení, což AutoGPS je.

Sledování a trasování osob nebo majetku nebylo nikdy jednodušší. Vyberte si GPS jednotku, kterou aktivujete v aplikaci AutoGPS a efektivní přehled nad tím, na čem Vám záleží, může začít. Klidně teď hned. Aplikaci i GPS jednotky totiž najdete na našem e-shopu.